O nás

Histoie obchodu

Obchod Jasmína se narodil v roce 1997. V Trmicích na ploše nynějšího obchodního centra Globus. Jeho plocha nebyla veliká a nabídka čajů v té době byla asi 40 druhů čajů. Po dvou letech se stěhoval do centra města v  Moskévské ulici. Od roku 2001 sídlí na adrese Lidické náměstí 7 v Ústí nad Labem, kde se nám podařilo rozšířit nabídku čajů a kávy. V nabídce je cca 150 druhů sypaného čaje a asi 25 druhů  kávy. Porcované čaje ovocné, zelené a černé. Bylinné směsi. Dárkové kazety a čajové příslušenství.

Káva

V naší prodejně najdete kávu z mnoha koutů světa. Máme pro vás nejlepší výběry zrn dovezené z Brazílie, Indie či afrického kontinentu. Každá káva má specifickou vůni a chuť. Dokonce i podle samotných zrn a následně barvou a strukturou se liší. Můžete je vyzkoušet postupně, nebo si nechat doporučit naší zkušenou obsluhou. Kávu si můžete zakoupit vcelku nemletou, nechat si ji namlít na tureckou kávu či presso. 

Čaj

Není čaj jako čaj: Můžete si vybrat z jednoduché varianty na přípravy sáčkového čaje, ale můžete si na přípravu čaje dát více času a udělat si čaj sypaný. V naší prodejně najdete sypané čaje nejvyšší kvality pěstované na čajových plantážích Ćíny, Indie, Japonska a Afriky. Čaje nabízíme černé, zelené, bílé i červené. Pro děti máme oblíbené ovocné směsi nebo bylinkové směsi pro zdraví. Máme pro vás i čaje aromatizované nebo čaje
netradiční jako jsou například kvetoucí čaje. Neváhejte a zkuste něco nového. V naší nabídce najdete i čaje porcované, které si získávají své příznivce.

Dárkové předměty

V naší prodejně objevíte nejen vynikající čaj a kávu, ale i dárkové předměty, plechové dózy na čaj a kávu, oblíbené retro dózy, hrnečky porcelánové a keramické různé velikosti a menší doplňky do bytu, jako fotorámečky, svíčky, oblíbené postavičky andělů a jiné dekorace pro radost.

Cukrovinky

Je libo něco na zub? Tak je tu pro Vás výborná hořká a mléčná čokolada, bonboniery, oříšky a ovoce v medu. Sirupy, které pomohou s menšími neduhami. Medovina a vína od jakostních, přes pozdní sběry až po výběry hroznů k slámovým.